Działalność

Informacje dla Gości

Nasz dom położony jest u podnóża Nosala – to piękne miejsce, które nadaje się zarówno do wypoczynku, jak i duchowej odnowy podczas dni skupienia czy rekolekcji. Przyjmujemy osoby indywidualne, rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane.

Pokoje

Dysponujemy 26 pokojami o średnim standardzie, z dostępem do Internetu (Wi-Fi). Oferujemy pokoje jedno-, dwu- i wieloosobowe, w zdecydowanej większości z łazienkami oraz łóżkami pojedynczymi lub małżeńskimi.

Jadalnia

Naszym Gościom proponujemy smaczne, domowe posiłki. Jadalnia mieści maksymalnie 50 osób. Do dyspozycji Gości są: lodówka, kuchenka mikrofalowa i czajnik oraz miejsce do samodzielnego przygotowania posiłku.


Kaplica

Na terenie domu zakonnego znajduje się kaplica z całodobowym dostępem. Istnieje możliwość uczestniczenia w codziennej Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu, a także odprawienia Mszy Świętej dla grup niekorzystających z noclegu w naszym domu.

Msza Święta:
– poniedziałek, środa, piątek, sobota – 18.00
– wtorek, czwartek – 6.30
– niedziela – 8.00 i 18.00

Nabożeństwa:
– litania do Matki Bożej w maju i litania do Serca Pana Jezusa w czerwcu – 17.45
– różaniec w październiku – 17.30

Różaniec – sobota, 17.30
Adoracja Najświętszego Sakramentu – codziennie, od 17.00 do 18.00

Otoczenie

Dysponujemy parkingiem oraz miejscem na ognisko. Nasi Goście mogą również skorzystać z dużego terenu rekreacyjnego wokół domu, a także z bliskiego sąsiedztwa Parku Tatrzańskiego i pięknych tras spacerowych. Wspaniałą przestrzeń do medytacji i refleksji można znaleźć na ścieżce do figury Matki Bożej „Pod Piórkiem”, dokąd spacerowała św. Urszula Ledóchowska podczas pobytów w Zakopanem

Nr konta bankowego

82 1600 1013 1841 5851 9000 0001